Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017
Nepřítomné třídy012345678910
1ATHTHTHUKVUKVUKVUKV
1BTHTHUKVUKVUKVUKV
1DZKZKZKZKZKZKZKZKZKZKZK
2ATHTHUKVUKVUKVUKV
2BTHTHUKVUKVUKVUKV
2DOPPOPPOPPOPPOPPOPPOPPOPPOPPOPPOPP
3ATHTHUKVUKVUKVUKV
3BTHTHUKVUKVUKVUKV
3DUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVz
4AUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVz
4BUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVzUkVz
Nepřítomní učitelé012345678910
Bartošová Marie(Absc)----......-
Černá Olga(PŘÍ)--....-
Čtveráčková Miloslava(PŘÍ)..........
Fialová Ludmila(PŘÍ)......--
Holcmannová Jiřina(PŘÍ)--......
Hřebačková Jana(PŘÍ)--......
Jelínková Jaroslava(PŘÍ)..........
Jordánová Iveta(PŘÍ)-....-....
Kašpárek Pavel(PŘÍ)........-
Kornelly Jan(PŘÍ)........--
Kubišová Monika(PŘÍ)---....
Kudláčková Jitka(PŘÍ)-..-..-
Mikudimová Pavla(PŘÍ)....--
Peřinová Ivana(PŘÍ)..........
Pokorná Hana(PŘÍ)....--
Procházková Radka(PŘÍ)........
Richter Karel(PŘÍ)..--
Sikorová Alena(PŘÍ)-........--
Stehlík Jiří(PŘÍ)....
Stuhlová Dana(PŘÍ)--......
Sturmhoefel Marie(Absc)............
Šinková Monika(PŘÍ)..........
Věžníková Jana(PŘÍ)---....
Vlčková Lenka(PŘÍ)--......
Místnosti mimo provoz012345678910
11AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Černá Olga1.-5. hod přítomnost ve škole
Čtveráčková Miloslava1.-5. hod přítomnost ve škole
Fialová Ludmila1.-5. hod přítomnost ve škole
Holcmannová Jiřina0. hododpadáNEJ3D (NEJ)
6. hododpadáKNJ4B (NJ)+
1.-5. hod přítomnost ve škole
Hřebačková Jana6. hododpadáKAJ4A (AJ)
1.-5. hod přítomnost ve škole
Jelínková Jaroslava1.-5. hod přítomnost ve škole
Jordánová Iveta6. hododpadáTEV3A
1.-5. hod přítomnost ve škole
Kašpárek Pavel0. hododpadáANJ3D (ANJ)
1.-5. hod přítomnost ve škole
Kornelly Jan0. hododpadáCJL3Bzrušeno
6. hododpadáCJL1B
1.-5. hod přítomnost ve škole
Kosíková Jana1. hododpadáOSS3D
Kubišová Monika5. hododpadáOSE3B
6. hododpadáOSE3B
1.-4. hod přítomnost ve škole
Kudláčková Jitka6. hododpadáBIE1A
1.-5. hod přítomnost ve škole
Marešová Šárka0. hododpadáONE2D
5. hododpadáSAP2D
6. hododpadáSAP2D
Mikudimová Pavla1.-4. hod přítomnost ve škole
Peřinová Ivana0. hododpadáPSY4B
1.-5. hod přítomnost ve škole
Pigl Karel0. hododpadáMAT3Azrušeno
1. hododpadáMAT3B
Pokorná Hana1.-4. hod přítomnost ve škole
Procházková Radka0. hododpadáOPR1D (OPR1)
5. hododpadáOPR1D (OPR1)
6. hododpadáOPR1D (OPR1)
7. hododpadáOPR1D (OPR1)
1.-4. hod přítomnost ve škole
Richter Karel0. hododpadáIKT1A (IKT2)
5. hododpadáIKT2A (IKT1)
6. hododpadáIKT2A (IKT1)
1.-3. hod přítomnost ve škole
Sikorová Alena1.-5. hod přítomnost ve škole
Stehlík Jiří1.-2. hod přítomnost ve škole
Stuhlová Dana1.-5. hod přítomnost ve škole
Šinková Monika0. hododpadáOPR1D (OPR2)
6. hododpadáOPR1D (OPR2)
7. hododpadáOPR1D (OPR2)
1.-5. hod přítomnost ve škole
Věžníková Jana6. hododpadáOIN3D
1.-5. hod přítomnost ve škole
Vlčková Lenka6. hododpadáFYZ2B
1.-5. hod přítomnost ve škole
Změny v rozvrzích tříd:
1A0.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
1B1.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
1D0.-10. hod Samostatné studium a zkouškové
2A1.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
2B1.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
2D0.-10. hod Odborná praxe prázdninová
3A0. hodMATodpadá(PGL)
1.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
3B0. hodCJLodpadá(KOR)
1.-2. hod Třídnické hodiny
3.-6. hod Ukončení výuky
3D0.-10. hod Ukončení vzdělávání
4A0.-10. hod Ukončení vzdělávání
4B0.-10. hod Ukončení vzdělávání